5 Easy Facts About telefonu remontas Described

Taisymo būdas ir išlaidos taip pat priklauso nuo modelio bei galimų vidinių pažeidimų, kuriuos reikia apžiūrėti keičiant išorinę galinę korpuso dalį. Tikslias kainas sužinosite apsilankę „Samsung“ garantinio aptarnavimo centre.

WordPress sets this cookie each time a person interacts with emojis over a WordPress internet site. It helps ascertain In case the user's browser can Screen emojis correctly.

Web ir tada turėtumėte žinoti, kad greičiausiai reikės pakeisti rakto bateriją. Jei to neįvertinsite, teks susiskaičiuoti su rimtomis pasekmėmis. Kartais reikia iš naujo inicijuoti arba koduoti. Kaip pačiam pakeisti rakto baterijas, o kada šią užduotį patikėti specialistui? Patikrinti!

Pereiti į pageidavimų sąrašą Ištrinti Uždaryti iškylantįjį langą Privateness Plan

PLC „Akropolis” įsikūręs MTTC aptarnavimo centras priims ir aptarnaus visus mobiliuosius įrenginius kaip telefonai, išmaniej ilaikrodžiai ir planšetiniai kompiuteriai. Mes Jūsų telefono taisymui naudojame tik originalias gamintojų tiekiamas detales.

 Visi mūsų naudojami iPhone 7 ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone seven po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

investuojame į naujausią iPhone XR remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš baterijos keitimas kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

Jeigu jums reikalingas Samsung A71 ekrano ar baterijos keitimas arba kitos remonto paslaugos pažeistiems ar apgadintiems A71 modelio telefonams, Phonefix taisykla padės!

Jeigu jums reikalingas konkretus iPhone XR taisymas arba įvairios remonto paslaugos: stiklo keitimas, galinio stiklo keitimas, mygtukų ar kameros taisymas, kiti remonto darbai – drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais ar per interneto puslapį. Rezervuodami laiką, galėweb page remonto darbus gauti pigiau.

atlikti visus remonto darbus: nuo kasdieninio įrenginių valymo iki sudėtingiausių motininių plokščių remonto. Remontuodami telefonus ir kompiuterius

Galinis dangtelis ar korpusas yra pakeičiami įvertinus jų būklę. Apple iPhone galinis stikliukas gali būti pakeistas atskirai nuo korpuso, jeigu korpusas yra tinkamos būklęs – hyperlinkęs korpusas, įdaužtas ar kitaip pažeistas turėtų būti pakeičiamas nauju.

"YouTube" šį slapuką nustato per įterptus "YouTube" vaizdo įrašus ir registruoja anoniminius statistinius duomenis.

Pritaikymo neįgaliesiems centras Bendruomenės padeda užduoti klausimus ir į juos atsakyti, pateikti atsiliepimų ir išgirsti iš ekspertų, turinčių daug žinių.

 • Naudodamiesi mūsų teikiamomis telefono remonto paslaugomis gausite malonų aptarnavimą, profesionalią konsultaciją, patarimus tam tikrais techniniais klausimais – visad bandome išsiaiškinti kliento lūkesčius ir įvertinus visas galimybes suderiname tinkamiausią sprendimą remonto darbui atlikti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *